تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - غار سری نازی‌ها و بقایای هیتلر در قطب جنوب


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 بهمن 1390
به گزارش ایسنا، برخی اسناد به دست آمده نشان می‌دهد، ‌زیردریایی متعلق به نیروی دریایی آلمان نازی پس از جنگ جهانی دوم، بقایایی از جسد رهبر این حزب را به دریاچه «وستوك» در قطب جنوب منتقل كرده‌اند.

طی سال‌های اخیر تلاش‌های زیادی برای نفوذ به دریاچه «وستوك» در قطب جنوب صورت گرفته است. این دریاچه در زیر لایه‌های عظیم یخ به عمق 3.54 كیلومتر قرار دارد و میلیون‌ها سال است كه نور خورشید به این منطقه بكر و دست نخورده تابیده نشده است.گفته می‌شود در پایان جنگ جهانی دوم، گروهی از نازی‌های آلمان به قطب جنوب آمده و بقایای «هیتلر» و معشوقه‌اش را به همراه جعبه‌هایی در اعماق یخ‌ها و در نزدیكی دریاچه وستوك دفن كرده‌اند.با توجه به صحبت‌های دریاسالار كارل دونیتس، فرمانده نیروی دریایی ارتش آلمان و بر اساس آرشیو اسناد نیروی دریایی، چند ماه پس از محاصره آلمان توسط متحدان در آوریل 1945 زیردریایی U-530 این كشور از بندر كیل وارد قطب جنوب می‌شود. این گروه احتمالا یك غار كشف نشده در اعماق یخ های قطب جنوب و در نزدیكی دریاچه وستوك بنا كرده اند.بقایای «آدولف هیتلر» رهبر حزب نازی آلمان به امید امكان استفاده از DNA به همراه جعبه‌های متعلق اسناد این حزب، در این مكان مدفون شده است. در صورت صحت این ادعا، آلمان ها پیش از محققان روس به دریاچه وستوك دسترسی پیدا كرده اند. با رسیدن تیم تحقیقاتی روس به دریاچه وستوك احتمالا این رازها نیز مشخص می‌شود.

عملیات حفاری در عمق یخ ها به صوت 24 ساعته و در سه شیفت كاری انجام شده است. ناسا و آژانس فضایی روسیه، پروژه اكتشاف در عمق یخ های قطب جنوب را پیگیری می‌كنند.این دریاچه كه در زیر یخ هایی به عمق 3.5 كیلومتر قرار دارد، هیچ راه نفوذی نداشته و احتمالا حاوی گونه های منحصر به فرد و تنها منبع آبی فوق‌العاده تمیز جهان است.

عملیات اكتشاف در قطب جنوب با انتقاد شدید فعالان و گروه‌های حافظ محیط زیست مواجه شده است؛ چرا كه این اكتشاف ممكن است باعث ورود آلودگی به دریاچه بكر و دست نخورده وستوك شود.


طبقه بندی: متفرقه ی نظامی، 
برچسب ها: نازی، هیتلر، قطب جنوب، دانشمندان، یخ، وستوک، غار سری نازی‌ها و بقایای هیتلر در قطب جنوب، بزرگترین مرجع جنگ افزار،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه