تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - تحرک نظامی غرب در تنگه هرمز و مرزهای ایران


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 بهمن 1390
رسانه های صهیونیست مدعی شدند :

http://www.arteshi.com/wp-content/uploads/2011/05/US_Aust_UK_warships_Dec_02.jpghttp://www.3nasl.com/UserFiles/Contents/2167428/6.jpg

رسانه های صهیونیستی مدعی شدند که آمریکا به همراه فرانسه و انگلیس فعالیت های نظامی خود را در اطراف تنگه هرمز افزایش داده و تجهیزات زیادی را به منطقه ارسال کرده است.
پایگاه خبری "عربی پرس" به نقل از رسانه های صهیونیستی نوشت که تعداد پروازهایی که جنگنده ها و هواپیماهای حمل و نقل نظامی آمریکایی در خلیج فارس داشته اند، افزایش پیدا کرده است.
 
http://navaltoday.com/wp-content/uploads/2011/12/US-Aircraft-Carrier-Enters-Zone-Near-Strait-of-Hormuz.jpg

این رسانه ها به نقل از منابع مطلع مدعی شدند که هواپیماهای وابسته به نیروهای هوایی آمریکا بر فراز شبه جزیره سینا به پرواز درآمده و بعد از آن نیز به آسمان عربستان سعودی و خلیج فارس وارد می شوند.
 
این اخبار ساختگی در شرایطی منتشر می شود که با توجه به شکست تحریم ها علیه ایران، رژیم صهیونیستی به دنبال تحریک آمریکا و کشورهای اروپایی برای حمله به ایران است.

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1390/7/10/98406_783.jpg

بنا بر ادعای این رسانه ها، آمریکا و همپیمانان آن تحرکات وسیعی را در انتقال نیروها و تجهیزات نظامی به این منطقه آغاز کرده اند.
 
این روزنامه ها تصریح کردند که نیروها و تجهیزات جنگی آمریکایی اکنون به جزیره "مصیره" عمان واقع در جنوب تنگه هرمز وارد شده و در پایگاه هوایی آمریکا در این منطقه در حال آماده باش به سر می برند.
 
علاوه بر اینها بیش از 10 هزار نظامی آمریکایی نیز به سرزمین های اشغالی رسیده اند تا آزمایش سامانه سپر موشکی در این رژیم را اجرا کنند.

http://zohur.net/wp-content/plugins/wprobot/images/41799_182005_199.jpg

این گزارش می افزاید که نیروهای دریایی و هوایی و نیروهای ویژه از انگلیس و فرانسه نیز در حال ورود به عربستان سعودی و امارت متحده عربی هستند.
 
پایگاه دریایی آمریکا در بحرین نیز بتازگی شاهد ورود ناو هواپیما "آبراهام لینکلن" و رزمناوچه های همراه آن بوده است.

http://zohur.net/wp-content/plugins/wprobot/images/583d2_182004_518.jpg
 
آمریکا همچنین دو تیپ از نیروهای پیاده نظام و نیروهای هوایی و بالگردها را که تعداد افراد آن بالغ بر 15 هزار نظامی است، در پایگاه های نظامی کویت مستقر کرده است.
 
گفته می شود این نیروها از مدتی پیش در این کشور حضور داشته اند و برخی از آنان نیز پس از خروج نظامیان آمریکایی از عراق، به کویت انتقال یافته اند.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبع خبر : مشرق نیوز
مرتب سازی متن و گرداوری تصاویر
طبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: West's military mobilization in the Strait of Hormuz and the borders of Iran، تحرک نظامی غرب در تنگه هرمز و مرزهای ایران، تنگه هرمز، ایران، امریکا، فرانسه، انگلستان، جنگ، بزرگترین مرجع جنگ افزار، تحرک، تنگه،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه