تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - چگونه ایران متهم بمب گذاری علیه صهیونیست ها شد ؟


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 25 بهمن 1390

امروز خبرگزاری ها از انفجار بمب در نزدیکی سفارتخانه های رژیم صهیونیستی در هند و گرجستان خبر دادند و بلافاصله مقامات صهیونیستی انگشت اتهام را به سمت ایران نشانه رفتند ، به طوری که نخست وزیر این رژیم در مجلس ، ایران و حزب الله را عامل این ترورها نامید.
به گزارش «تابناک» اگر چه سفارت ایران در هند دخالت ایران در این حادثه را رد و آن را اتهامی خنده آور نامید ، اما گویی در این مرتبه هم سناریویی برای جنگ روانی علیه ایران در این مورد طراحی شده است .

سناریویی ضد ایرانی چگونه طراحی شده است ؟
بلافاصله پس از انتشار خبر این انفجارها و در حالی که مقامات صهیونیست ایران را عامل این عملیات معرفی کردند ، شبکه خبری «ای بی سی نیوز» ، آمریکا خبر داد که عملیات انفجاری علیه دیپلمات های صهیونیست دقیقا مشابه ترور دانشمندان هسته ای ایران صورت گرفته است . بدین ترتیب که موتورسوارانی با نزدیک شدن به خودرو دیپلمات های صهیونیست در هند ، بمبی را به وسیله نقلیه آنان می چسبانند که همین بمب عامل انفجار و زخمی شدن دیپلمات صهیونیست و همسر وی می شود.

منابع خبری می گویند که عملیات علیه صهیوینست ها در گرجستان به همین روش بوده است . بدین ترتیب که پاکتی حاوی بمب بر ماشین دیپلمات های صهیونیست چسبانده شده ، اما بمب منفجر نشده و خسارتی به عمل نیامده است . این منابع اضافه می کنند که عملیات مشابه ای هم بنا بوده است که در هلند علیه دیپلمات های صهیونیست اجرا شود.

سناریو بدین گونه طراحی شده است که از شباهت این عملیات با عملیات ترور دانشمندان ایرانی چنین نتیجه گرفته شود که این عملیات انتقام ایران از صهیونیست ها به روش خودشان بوده است . سناریویی که بر اساس آن به راحتی می توان به فضا سازی رسانه ای علیه ایران پرداخت . چرا که همچون ماجرای اتهام ترور سفیر عربستان در آمریکا یا باید یک ایرانی را به عنوان عامل این عملیات های تروریستی معرفی می کردند که با توجه به نخ نما شدن چنین سناریویی در ماجرای قبلی تکرار آن برای افکار عمومی باور پذیر نبود، لذا باید سناریوی دیگر در این باره مطرح می شد که شباهت عملیات امروز با عملیات ترور دانشمندان ایرانی بهترین بهانه برای طراحی اتهام انتقام گیری ایرانی از صهیونیست ها باشد.

مسولان سیاسی کشور باید مراقب باشند و اظهار نظر های حول این اتفاق را به خوبی رصد کنند ، بی تردید این سناریو همچنان ادامه دارد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبعطبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: بمب، سفارتخانه، صهیونیست، هند، گرجستان، بزرگترین مرجع جنگ افزار، چگونه ایران متهم بمب گذاری علیه صهیونیست ها شد ؟، ایران متهم به بمب گذاری علیه صهیونیست ها شد ؟، ایران متهم به بمب گذاری علیه صهیونیست ها شد، ایران متهم به بمب گذاری علیه صهیونیست، ایران متهم به بمب گذاری،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه