تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - استقرار موشک‌های «اس-400» در مرزهای خشکی و دریایی روسیه


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 25 بهمن 1390
http://irupload.ir/images/qmvl8b3eq32sc1vj3n.jpg

پیش از این اعلام شده بود که دو مجموعه موشکی دیگر برای استقرار در اطراف پایتخت در سال 2012 تحویل نیروی هوایی روسیه خواهد شد.

فرمانده نیروهای هوایی ارتش روسیه اعلام کرد که وزارت دفاع این کشور سامانه‌های جدید موشک‌های «اس-400» را در مرزهای خشکی و دریایی روسیه و در وهله نخست در منطقه کالینینگراد مستقر خواهد کرد. فرمانده نیروهای هوایی ارتش روسیه اعلام کرد که وزارت دفاع این کشور سامانه‌های جدید موشک‌های «اس-400» را در مرزهای خشکی و دریایی روسیه و در وهله نخست در منطقه کالینینگراد مستقر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری «نووستی»، "الکساندر زلین" فرمانده نیروهای هوایی روسیه اعلام کرد که وزارت دفاع این کشور تصمیم گرفته است تا سامانه‌های جدیدی از مجموعه موشک‌های زمین به هوایی مدرن «اس-400» را در مرزهای خشکی و دریایی خود مستقر کند.

http://www.armyrecognition.com/images/stories/east_europe/russia/missile_vehicle/s-400/S-400_Triumph_triumf_5P85TE2_SA-21_Growler_surface_to_air_SAM_long_range_missile_defense_system_Russia_Russian_amy_640_003.jpg

پیش از این قرار بود که این سامانه‌های موشکی جدید در وهله نخست در مناطق مجاور مسکو، پایتخت روسیه مستقر شود، ولی طرح‌ها در این زمینه تغییر پیدا کردند.

به گفته ژنرال زلین، انتظار می‌رود که در سال جاری چند سامانه جدید .. به نیروی هوایی روسیه تحویل داده شود. در اوایل سال 2012 نخستین مجموعه موشک‌های «اس-400» به منطقه نظامی غربی روسیه تحویل خواهد شد که این موشک‌ها « را در منطقه کالینینگراد مستقر خواهد نمود.

آزمایش مربوط به کارآیی مجموعه‌های موشکی «اس-400» در اواخر سال 2011 در منطقه آستارخان با موفقیت مورد آزمایش قرار گرفته است. در حال حاضر نیروهای مسلح روسیه دو مجموعه موشک‌های «اس-400» در اختیار دارد که در دو منطقه در مجاورت مسکو مستقر شده اند.

http://www.bharatdefencekavach.com/bharatdefence_cms/newsimages/image/020220123/s400.jpg

پیش از این اعلام شده بود که دو مجموعه موشکی دیگر برای استقرار در اطراف پایتخت در سال 2012 تحویل نیروی هوایی روسیه خواهد شد.

خرید مجموعه موشک‌های «اس-400» از مجتمع صنایع نظامی روسیه در بودجه نظامی دولت فدراسیون روسیه برای سال 2012 الی 2020 در نظر گرفته شده که هزینه اختصاص داده شده برای این منظور 23 تریلیون روبل است. بر اساس این سند تا سال 2020 نیروهای هوایی روسیه 56 مجموعه موشک‌های «اس-400» دریافت خواهد کرد. برای این منظور وزارت دفاع روسیه برنامه ریزی کرده است که 3 کارخانه جدید ساخت موشک‌های ضد هوایی تاسیس کند.

http://www.armyrecognition.com/images/stories/east_europe/russia/missile_vehicle/s-400/pictures/S-400_surface_to_air_missile_wheeled_armoured_air_defense_vehicle_Russian_army_Russia_004.jpg-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبع خبر : عصر ایران
منبع تصویرطبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: روسیه، استقرار اس400، استقرار موشک‌های اس-400، مرزهای خشکی و دریایی روسیه، استقرار موشک‌های «اس-400» در مرزهای خشکی و دریایی روسیه،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه