تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - کارشناس اسرائیلی: حمله به ایران ما را به آینده نامعلوم می برد


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار


روزنامه اسراییلی به نقل از یک کارشناس بورس در تل آویو نوشت : اما اگر آمریکا به ایران حمله و جنگ را مدیریت کند بورس اسراییل در هفته نخست جنگ سقوط می کند ، اما احتمالا از هفته دوم شاخص ها رو به بهبودی می رود.
این کارشناس می افزاید : در صورت حمله یکجانبه اسراییل به ایران اوضاع متفاوت خواهد بود چرا که ایران احتمالا با موشک های دوربرد خود به اسراییل پاسخ خواهد داد و احتمال بستن تنگه هرمز از سوی ایران بورس اسراییل را در وضعیت سقوط نامشخص قرار خواهد داد.

این کارشناس اسراییلی در ادامه نتیجه گیری می کند با توجه به اینکه اسراییل به تنهایی توانایی مقابله با حملات ایران و نیز حفاظت از شهروندانش در مقابل حملات موشکی ایران را ندارد و نیز  فاقد مکانیزم ایجاد آتش بس در یک جنگ احتمالی با ایران است ، در صورت آغاز یک جنگ یکجانبه با ایران این جنگ احتمالا ماه ها به طول انجامد و این مساله می تواند بورس اسراییل را به سقوط بکشاند.

این کارشناس اسراییلی در پایان نتیجه گیری می کند که با توجه به همه این عوامل اسراییل احتمالا به تنهایی قادر به حمله به ایران نباشد .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبع : عصر ایرانطبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: بورس تل آویو، حمله اسراییل، تنگه هرمز، جنگ، بزرگترین مرجع جنگ افزار، کارشناس اسرائیلی: حمله به ایران ما را به آینده نامعلوم می برد،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه