تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - منتظر حمله دشمن نمی مانیم


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 اسفند 1390

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سخنان چندی قبل فرمانده معظم کل قوا و استراتژی تهدید در برابر تهدید گفت: با توجه به این استراتژی هرگاه احساس کنیم که دشمنان می‌خواهند منافع ملی ما را به خطر بیاندازند، از همه ابزارهایمان برای ضربه متقابل به آنها استفاده خواهیم کرد.

به گزارش مشرق، سردار محمد حجازی معاون آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با فارس، با اشاره به سخنان چندی قبل فرمانده معظم کل قوا در خصوص استراتژی تهدید در برابر تهدید، اظهار داشت: مفهوم تغییر استراتژی که مقام معظم رهبری اعلام کردند این است که ما دیگر منتظر نمی‌مانیم تا دشمنان دست به اقدام علیه ما بزنند و بعد ما تازه اقدام عکس‌العملی انجام بدهیم.

معاون آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: با توجه به این استراتژی هرگاه احساس کنیم که دشمنان می‌خواهند منافع ملی ما را به خطر بیندازند و برای این اقدام تصمیم قطعی بگیرند، ما هم از همه ابزارهایمان برای حفظ منافع ملی‌مان و ضربه متقابل به آنها استفاده خواهیم کرد.

حجازی در پایان به تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به ایران اشاره و تاکید کرد: در صورت حماقت رژیم صهیونیستی، توان همه نوع مقابله با آن را داریم.


منبع : مشرق نیوزطبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: حجازی، نیروهای مسلح، دشمن، بزرگترین مرجع جنگ افزار، جنگ افزار، مرجع جنگ افزار، جنگ،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه