تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - ماجراجویی نظامی علیه ایران، اقدامی خارج از توان اسرائیل


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 اسفند 1390

یک روزنامه سوئیسی در مطلبی هر گونه ماجراجویی نظامی علیه ایران را مساوی با چالشی بزرگ برای رژیم صهیونیستی ارزیابی کرده و این اقدام را خارج از توان این رژیم نامشروع دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه "تاگس انسایگر" در مطلبی نوشت : ایران رزمایش دفاع هوایی خود را آغاز کرده است. بر اساس اعلام پایگاه دفاع هوایی خاتم الانبیا(ص) این رزمایش چهار روزه، قدرت دفاع هوایی ایران را به ویژه در زمینه دفاع از تاسیسات هسته ای خود به نمایش می گذارد.

نویسنده در ادامه با اشاره به کمرنگ شدن تفکرات جنگ طلبانه رژیم صهیونیستی علیه ایران از اواخر سال گذشته این پرسش را مطرح می کند که این چه مفهومی دارد و نوشت : وزیران امور خارجه  کشورهای غربی و ژنرالهای این بلوک همواره در این باره(حمله نظامی اسرائیل علیه تهران) هشدار می دهند. وزیر دفاع انگلیس اواخر هفته گذشته درخواست کرد که به مذاکرات درباره برنامه اتمی ایران باید یک شانس واقعی داده شود.

اوباما نیز از تکروی اسرائیل در برابر ایران هراسان است.مشاور امنیت عالی اوباما و ژنرال دمپسی نیز درباره تاثیرات ناپایدار کننده حمله نظامی اسرائیل علیه ایران هشدار داده اند.

نویسنده در بخش دیگری از این مطلب خاطر نشان کرد که درباره این مسئله که آیا تسلیحات هوایی اسرائیل پیش شرطهای لازم برای حمله به ایران را دارند در واشنگتن شک و تردیدهای زیادی وجود دارد.

یکی از ژنرالهای معروف آمریکایی در این باره اظهار داشته است که اقدام نظامی علیه ایران امری ساده نیست.

رئیس سابق سازمان اطلاعات آمریکا(سیا) نیز اخیرا اظهار داشته است که یک حمله موثر علیه تاسیسات اتمی ایران خارج از توان رژیم صهیونیستی است. این اقدام با حمله هوایی علیه تاسیسات اتمی سوریه در سال 2007 اصلا قابل مقایسه نیست.

نویسنده در ادامه فاصله زیاد اهداف مدنظر اسرائیل در حمله به ایران را از جمله مسائل و مشکلات رژیم صهیونیستی دانسته  و به ناتوانی این رژیم با توجه به تسلیحات هوایی که در اختیار دارد برای دستیابی به این اهداف اشاره کرده و همچنین در بخش دیگری از این مطلب تصریح کرد: تل آویو باید در صورت حمله به ایران همچنین انتظار حمله متقابل و قدرتمندانه ایران را داشته باشد.

یکی از مقامات نظامی رژیم صهیونیستی اخیرا اعلام کرده است که تقریبا حدود 200 هزار موشک از کشورهای دشمن رژیم صهیونیستی در صورت اقدام نظامی علیه تهران به مناطق اشغالی اصابت خواهد کرد


منبع : مهر نیوزطبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: ماجراجویی نظامی علیه ایران، اقدامی خارج از توان اسرائیل، اسرائیل، توان اسرائیل، ایران، بزرگترین مرجع جنگ افزار،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه