تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - جنگنده F-35 آمریکایی در راه ژاپن


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 6 اسفند 1390


مقامات آمریکا و ژاپن دیروز پنجشنبه درباره تصمیم توکیو جهت تقویت ناوگان نیروی هوایی خود با خرید چهل و دو فروند جنگنده اف-35 از آمریکا گفتگو کردند
به گزارش خبرگزاری شین هوا از واشنگتن، مقامات آمریکا و ژاپن همچنین در باره تقویت همکاریهای دوجانبه در زمینه های فناوری دفاعی، برنامه ریزیهای مشترک و همچنین آموزش و تمرینات نظامی گفتگو کردند.
 
مقامات وزارت امور خارجه آمریکا همچنین بر تعهد واشنگتن در تقویت نیروی هوایی متحد ژاپنی خود به منظور مقابله با چالش های قرن بیست و یکم تاکید کردند.
 
قرار است جنگنده های اف-35 آمریکا، که از نسل پنجم جنگنده های چند منظوره این کشور است، تا سال دو هزار و شانزده جایگزین ناوگان هوایی فرسوده اف-4 ژاپن شود.

این درحالی است که لئون پانتا، وزیر دفاع آمریکا ماه گذشته در گفتگو با نائوکی تاناکا همتای ژاپنی خود، بدلیل کاهش هزینه های دولتی در آمریکا از تاخیر در تولید این جنگنده ها خبر داده بود.
 
هزینه ساخت چهل و دو فروند جنگنده اف-35 شامل هزینه های تعمیر و نگهداری آن ، بیش از بیست میلیارد و هشتصد میلیون دلار تخمین زده می شود.
منبع : مشرق نیوز


طبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: American F-35 fighters in Japan، American F-35، American، Japan، f-35، F-35، اف-35، بزرگترین مرجع جنگ افزار، جنگ افزار، جنگنده های F35 آمریکایی در راه ژاپن، جنگنده F-35 آمریکایی در راه ژاپن،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه