تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - ایران شبکه‌ای از نیروها را در سراسر جهان دارد


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 8 اسفند 1390

یک ژنرال ارشد اطلاعاتی آمریکا با "تروریست" نامیدن گروه‌های حامی ایران که در اقصی نقاط جهان پخش هستند، تصریح کرد: در صورت حمله به ایران، این گروه‌ها در سراسر جهان وارد عمل می‌شوند.
ژنرال رونالد بورگس مدیر اداره اطلاعات وزارت دفاع می‌گوید: آغاز حمله از سوی ایران غیرمحتمل است مگر اینکه امریکا شروع کننده جنگ باشد و شروع حمله از سوی ایالات متحده یک فاجعه را در منطقه رقم می‌زند.

وی با بیان اینکه ایران از ادامه برنامه هسته‌ای خود دست نخواهد برداشت، افزود: ایران تمامی منابع و توانمندی‌های فنی، علمی و صنعتی را برای توسعه برنامه هسته‌ای اش به تنهایی در اختیار دارد و به دلیل بومی بودن این توان، امکان توقف آن وجود ندارد.


ژنرال رونالد بورگس همچنین خاطرنشان کرد: ایران می‌توانند لااقل بطور موقت تنگه هرمز را ببندد و از موشک‌هایی برای زدن اهداف و پایگاه‌ها و حامیان امریکا در منطقه استفاده نماید. هر چند در حال حاضر هم می‌تواند افرادی را در سرتاسر جهان استخدام نماید، هر چند اطلاعات ما نشان می‌دهد فعلاً چنین قصدی ندارد. 

این مقام ارشد اطلاعاتی با اشاره به تبعات حمله به ایران خاطرنشان کرد: اگر اسرائیل به ایران حمله کند، قطعاً امریکا به کمک اسرائیل خواهد شتافت. در آن‌ صورت ایرانیان "شبکه تروریستی"شان را در سراسر جهان به کار خواهند گرفت و یک حمام خون در سراسر جهان راه خواهد افتاد.

منبع : باراک اوبامابرچسب ها: جاسوس، قتل عام، پایگاه، متحدین، تسلیحات، تحریم، دانشمندان، وزارت دفاع، اطلاعات، آمریکا، ایران، اسرائیل، جنگ، هسته ای، بمب، مانور، فاجعه، ترور، تروریست، هواپیمای بدون سرنشین، بزرگترین مرجع جنگ افزار، جنگ افزار، مرجع جنگ افزار،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه