تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - تقابل جنگنده‌های‌ترکیه و بمب‌افکن‌های روسی


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 8 اسفند 1390
رسانه های خبری بلغارستان با اعلام این مطلب نوشتند که به دنبال پرواز هواپیماهای تی یو 22 ارتش روسیه بر فراز دریای سیاه در روز چهارشنبه گذشته، نیروی هوایی ترکیه و بلغارستان به حالت آماده باش در آمدند.
آژانس خبرگزاری نووینیته بلغارستان در ادامه این خبر تصریح کرد که به دنبال نزدیک شدن پنج فروند هواپیمای بمب افکن تی یو 22 به چهل کیلومتری حریم هوایی ترکیه و بلغارستان، جنگنده های اف 16 نیروی هوایی ترکیه به پرواز درآمده و هواپیماهای روسی را تحت نظر گرفتند.

از سوی دیگر وزارت دفاع بلغارستان با تایید این مطلب اعلام کرد که هواپیماهای بمب افکن روسی به سوی کشوری در قاره افریقا عزیمت کرده و وارد حریم هوایی بلغارستان نشدند.

با اعلام این خبر و آغاز بحث بر سر اینکه چرا به جای نیروی هوایی بلغارستان، نیروی هوایی ترکیه اقدام به تحت نظر گرفتن هواپیماهای بمب افکن روسی گرفته، روزنامه ملیت ترکیه نوشت که بر اساس طرح عملیاتی تهیه شده از سوی فرماندهی منطقه جنوب ناتو، وزارت دفاع بلغارستان بر این مسئله که هواپیماهای کدام کشور عضو باید به حرکت درآید واقف است.

از سوی دیگر کارشناسان در گفتگو با آژانس خبرگزاری نووینیته مدعی شدند که هواپیماهای بمب افکن روسی در حال انجام رزمایشی در راستای کمک به سوریه در صورت مورد حمله واقع شدن این کشور بوده اند.

منبع : مشرق نیوزطبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: ترکیه، پرواز، مشرق، تقابل جنگنده‌های‌ترکیه و بمب‌افکن‌های روسی،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه