تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار - حمله اسرائیل به ایران خودکشی است


امروز :
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بزرگترین مرجع جنگ افزار

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 19 اسفند 1390

منابع ارشد آمریکایی اعلام کردند که حمله تل آویو به تأسیسات هسته ای ایران برای این رژیم خودکشی است و علاوه بر شلیک هزاران موشک به اهداف خاص در سرزمین های اشغالی، ضربات سختی به اقتصاد آن وارد می کند.
به نقل از شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی یک منبع بلندپایه آمریکایی اعلام کرد که هرگونه اقدام نظامی اسرائیل علیه تأسیسات هسته ای ایران به جنگ منطقه ای و شاید جنگ جهانی سوم و افزایش رقابت های تسلیحاتی منجر خواهد شد که کشورهای دیگری مانند ترکیه و عربستان سعودی نیز وارد آن می شوند.

آمریکایی ها در این زمینه سناریویی را به اطلاع صهیونیست ها رسانده اند که بر اساس آن، هزاران موشک به سوی سرزمین های اشغالی شلیک می شود و هزاران نفر را خواهد کشت. این موشک ها فرودگاه بین المللی بن گوریون در تل آویو را مسدود خواهد کرد و بورس تل آویو را از هم خواهد پاشاند و ضربات کشنده ای به اقتصاد اسرائیل می زند.

این منبع با اعلام این خبر، تأکید کرد که اختلافات زیادی میان اسرائیل و آمریکا در این زمینه و در مورد روز بعد از آغاز جنگ یا همان هزینه های آغاز این جنگ  وجود دارد؛ با این حال ارزیابی های آمریکایی ها در تمامی سازمان های جاسوسی این کشور نشان می دهد که فرماندهان اسرائیلی تصمیم به حمله به ایران گرفته اند، مگر اینکه در هفته ها یا ماههای آینده تغییرات مهمی در روند برنامه هسته ای ایران صورت گیرد.

این منبع ارشد آمریکایی اعلام کرد که شهرک نشینان اسرائیلی نسبت به پیامد های مخرب این تصمیم آگاهی کافی ندارند و نمی دانند که این تصمیم مانند نوعی خودکشی است.این در حالی است که نزدیکان نتانیاهو مدعی هستند که این اظهارات در راستای تلاش آمریکا برای ترساندن اسرائیل و مردم این رژیم برای جلوگیری از حمله به ایران است.طبقه بندی: خبر و تحلیل های سیاسی و نظامی، 
برچسب ها: صهیونیست، آمریکا، تل آویو، ایران، هسته، موشک، بزرگترین مرجع جنگ افزار، حمله اسرائیل به ایران خودکشی است، حمله اسرائیل به ایران، اسرائیل، حمله، ایران،
ارسال توسط armys .
تبلیغات

 پایگاه خبری ایران پرس
<a href=
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به کدام یک از موضوعات زیر علاقه مند هستید؟؟؟صفحات جانبی
لینک دوستان
رتبه در گوگل
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

تبلیغات
تبلیغات متنی شما

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه